Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 230

Rozpoczęcie: 19-06-2017 18:00
Zakończenie: 29-06-2017 21:10:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 21:10:40
136256
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer 222-235, sestercja, 230, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP SEV ALEXANDER AVG; Rw: Sol stojący na wprost z głową w lewo i uniesioną ręką, trzymający glob, P M TR P VIIII COS III P P, w polu S-C
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.47 g, gruba zielona patyna
Literatura: RIC 504

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 213