Polska, grosz z miedzi krajowej, 1788

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:39:40
139466
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, grosz z miedzi krajowej, 1788, Warszawa, na rewersie napis polski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Plage 130, Plage-miedź 173 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 653

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  190 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  120 zł
9)  70 zł
10)  60 zł