Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1538

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:46:40
139528
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1538, Królewiec, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger Pr.38.1.a (R), Slg. Marienburg 1165, Voss. 1354

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1019

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  190 zł
8)  180 zł
9)  130 zł