Polska, trojak, 1586

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:09:00
139439
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1586, Wilno, duża głowa króla, litski z ogonkami po bokach LIT na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger V.86.1.c (R), Ivanauskas'13 4SB60-29

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 446

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  700 zł
4)  680 zł
5)  460 zł
6)  420 zł
7)  330 zł
8)  310 zł
9)  280 zł
10)  250 zł
11)  240 zł