Polska, trojak z miedzi krajowej, 1786

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:39:20
139465
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, trojak z miedzi krajowej, 1786, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Iger WA.86.2.a (R3), Plage-miedź 270, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 393

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  420 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  280 zł
9)  250 zł
10)  125 zł
11)  120 zł