Polska, szeląg, 1754

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, szeląg, 1754

Polska, szeląg, 1754

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:37:40
139460
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, szeląg, 1754, Gdańsk
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 739

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 226

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  85 zł