Polska, halerz, 1749 FWôF

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, halerz, 1749 FWôF

Polska, halerz, 1749 FWôF

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:36:20
139624
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, halerz, 1749 FWôF, Drezno
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt FA2 619, Kop. 11162, Merseb. 1765

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 140

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł