Polska, trojak, 1590

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:31:40
139526
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1590, Ryga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.90.1.e, K.-G. 25

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 195

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  75 zł