Polska, półtorak, 1619

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, półtorak, 1619

Polska, półtorak, 1619

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:28:00
139653
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, półtorak, 1619, Wilno, odmiana z herbem Wadwicz na końcu napisu otokowego na awersie, na rewersie MAGNI D L
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki
Literatura: Górecki W.19.4.f (R3), Kop. 3506 (R6), Tyszkiewicz 15 mk

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1629

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 000 zł
4)  960 zł
5)  820 zł
6)  720 zł
7)  700 zł
8)  460 zł
9)  450 zł
10)  400 zł
11)  320 zł