Polska, szeląg, 1582

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, szeląg, 1582

Polska, szeląg, 1582

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:10:20
139106
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1582, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNG 128.IV, Kop. 7430 (R)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 237

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  50 zł