Polska, trojak, 1585

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:08:00
139436
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1585, Olkusz, odmiana z literami G-H obok Orła i Pogoni
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger O.85.2.a (R1)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 293

1)  360 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  300 zł
6)  240 zł
7)  220 zł