Polska, denar, 1555

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:07:20
139435
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Gdańsk, denar, 1555, Gdańsk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, rzadki i ładny
Literatura: CNG 81.VII, Kop. 7351 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 383

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  135 zł
6)  125 zł