Polska, denar, 1556

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, denar, 1556

Polska, denar, 1556

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 21:06:20
139432
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, denar, 1556, Wilno, wariant z małymi cyframi daty
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Kop. 3214 (R2), Tyszkiewicz 6 mk, Cesnulis-Ivanauskas 15-7 (R)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 293

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  60 zł