Polska, trojak, 1539

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1539

Polska, trojak, 1539

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 20:55:20
139517
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, trojak, 1539, Elbląg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger E.39.1.b (R2), Pfau 98

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 359

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  580 zł
6)  500 zł
7)  450 zł