Polska, trojak, 1538

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, trojak, 1538

Polska, trojak, 1538

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 20:53:00
139512
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1538, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PRVSS i przerywniki w formie kropek
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger G.38.1.g (R1), CNG 71.II.b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 267

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  240 zł