Polska, grosz, 1536/A

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, grosz, 1536/A

Polska, grosz, 1536/A

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 20:52:00
139413
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, grosz, 1536/A, Wilno, odmiana z literą A pod Pogonią, rozeta tylko rewersie, końcówki napisów LIT/LITV
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas'13 2S84-22 (RR), Tyszkiewicz 7 mk, Kop. 3192 (R3)

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 360

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  840 zł
4)  820 zł
5)  720 zł