Polska, grosz, 1535

Monety złote, antyczne, średniowieczne i Polskie
Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 20-04-2017 20:51:20
139412
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, grosz, 1535, Wilno, bez litery pod Pogonią, litery N odwrócone, przerywniki w formie gwiazdek, na rewersie brak listka w otoku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas'13 2S130-3, Tyszkiewicz 7 mk, Kop. 3187 (R2)

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 329

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł