Litwa, medal na 600-lecie chrystianizacji Litwy, 1987

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 22:33:40
138820
Opis: Litwa, medal na 600-lecie chrystianizacji Litwy, 1987, Aw: Stylizowane popiersia Mendoga, Jagiełły i Witolda w lewo, pod nimi daty 1251/1387/1413/1987, wokoło CHRISTIANITAS LITUANIAE LETUVOS KRIKSCIONYBES JUBILIEJUS, Rw: Fronton bazyliki św. Stanisława i św. Władysława w Wilnie, MINDAUGAS / FILIUS SPECIALIS SANCTAE ROMANAE ECCLESIAE / JOGAILA VYTAUTAS / VICARII GENERALES SANCTAE ROMANAE ECCLESIAE PRO TEMPORALIBUS
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 38 mm, na obrzeżu punce 1986 MACO-BRONZE

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 915

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  30 zł