Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1914

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:53:00
138978
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Federal Reserve Note - St. Louis, 10 dolarów, 1914, Blue Seal, seria H13879904A, podpisy Burke i Houston
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, przebarwienia, po fachowej konserwacji, wspaniała prezencja
Literatura: Fr. 934

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1986

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  450 zł
6)  430 zł
7)  270 zł
8)  260 zł