Polska, 2/3 talara (gulden), 1704

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:43:40
138745
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, 2/3 talara (gulden), 1704, Drezno, odmiana ze starszym popiersiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Dav. 819, Kahnt 122

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1162

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 650 zł
4)  1 550 zł
5)  1 300 zł
6)  1 050 zł
7)  1 000 zł
8)  860 zł
9)  820 zł
10)  700 zł
11)  680 zł
12)  660 zł
13)  640 zł
14)  600 zł