Polska, 10 marek, 15.05.1940

Polska, 10 marek, 15.05.1940

Polska, 10 marek, 15.05.1940

Cena wylicytowana: 4 700 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:50:20
138526
Opis: Polska - Getto Łódzkie 1940-1944, 10 marek, 15.05.1940, numeracja 063344, ze znakami wodnymi
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: po mocnej konserwacji, bardzo rzadki
Literatura: Lucow 862 (R8), Miłczak L5b, Campbell 4205b1, Sarosiek GŁ5e

Cena końcowa: 4 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1247

1)  4 700 zł
2)  4 600 zł
3)  2 700 zł
4)  1 900 zł
5)  1 700 zł
6)  1 600 zł
7)  1 550 zł
8)  1 200 zł
9)  300 zł