Rosja, rubel, 1799 СМ МБ

Rosja, rubel, 1799 СМ МБ

Rosja, rubel, 1799 СМ МБ

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 22:24:20
138936
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, rubel, 1799 СМ МБ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20.44 g, ładnie zachowany, subtelna patyna
Literatura: Bitkin 35, Adrianov 1799б

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 620

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 400 zł
4)  880 zł
5)  800 zł
6)  780 zł