Prusy Książęce 1525-1657, ternar, 1593

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 22:10:00
138783
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Fryderyk von Ansbach 1578-1603, ternar, 1593, Królewiec
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann'87 60, Henckel 3170, Voss. 1449, Slg. Marienburg 1299

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 358

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  160 zł
6)  95 zł
7)  90 zł