Polska, 100 złotych, 1982

Polska, 100 złotych, 1982

Polska, 100 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 22:04:00
138524
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 100 złotych, 1982, Szwajcaria, Jan Paweł II
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, wybite stemplem lustrzanym, patyna
Literatura: Parchimowicz 294b

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 159

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  500 zł
4)  490 zł
5)  470 zł