Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:53:00
138697
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 247

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  290 zł
6)  250 zł