Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:48:00
138694
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, lekko justowane, ale pięknie zachowane
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 361

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 300 zł
4)  2 300 zł
5)  2 100 zł
6)  2 000 zł
7)  1 900 zł
8)  1 400 zł
9)  1 350 zł
10)  1 300 zł