Polska, 3 krajcary, 1661

Polska, 3 krajcary, 1661

Polska, 3 krajcary, 1661

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:41:00
138852
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, 3 krajcary, 1661, Opole, Aw: Popiersie króla i napis wokoło IO CAS D G REX (3) P & S M D L R P, Rw: Orzeł, poniżej herb Ślepowron (podskarbiego Jana Kazimierza Krasińskiego), po bokach litery T - T (inicjały Tomasza Tymfa) i napis wokoło MON ARGENT - REG POL, E/M 458 (R6), F.u.S. 2945,
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta emitowana dla księstwa Opolsko-Raciborskiego z portretem i tytulaturą Jana Kazimierza, lekko gięta, ciemna patyna, bardzo ciekawa i ogromnej rzadkości
Literatura: F.u.S. 2945, E.-M. 458 (R6)

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 416

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  740 zł
4)  620 zł
5)  600 zł