Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:29:20
138743
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, grosz, 1579, Gdańsk, na awersie kropka kończy napis w otoku
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: CNG 130, Kop. 7433 (R2)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 384

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  600 zł
4)  420 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł