Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:25:40
138754
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1535, Gdańsk, na awersie SIGIS I REX POLO DO TO PRVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7306-7318, PN2-Dut. Jagiellonowie nie notuje tej odmiany

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 390

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  90 zł