Śląsk, halerz, 1475-1490

Śląsk, halerz, 1475-1490

Śląsk, halerz, 1475-1490

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:20:20
138821
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie - Maciej I Korwin 1469-1490, halerz, 1475-1490, Świdnica, Aw: Dwupolowa tarcza herbowa, w lewym polu poziome pasy, w prawym lew czeski kroczący w lewo, wokoło tarczy litery M-B-R; Rw: Półpostać św. Jana na wprost z chorągwią i tarczą w dłoniach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.19 g, miejscowa patyna, bardzo rzadki
Literatura: Fbg 116, Kop. 8768 (R4), Wroc.Zap.Num.17 s.25-26

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 156

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  280 zł