Niemcy, naśladownictwo denara bawarskiego Henryka V Mozelskiego, początek XI w.

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:15:00
138865
Opis: Niemcy - Bawaria, naśladownictwo denara bawarskiego Henryka V Mozelskiego, początek XI w., Aw: Wewnątrz dwunitkowego krzyża wpisana imitacja napisu HEINRICH; Rw: Dach kaplicy, pod nią ΟΛΛC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 0.87 g, gięty

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 145

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł