Niderlandy, naśladownictwo denara Namur, początek XI w.

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 21:14:00
138866
Opis: Niderlandy, naśladownictwo denara Namur, początek XI w., Aw: Popiersie w lewo; Rw: Budowla wieżowa z okrągłymi oknami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 0.93 g, gięty
Literatura: Dbg -, Ilisch -

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 146

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  450 zł