Republika Rzymska, denar, 108-107

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:59:40
138750
Opis: Republika Rzymska - M. Herennius M. f. 108-107 pne, denar, 108-107, Rzym, Aw: Głowa Pietas w prawo, z lewej PIETAS; Rw: Jeden z braci katańskich - Amphinomus - uciekający ze swym ojcem na rękach przed lawą, po lewej M HERENNI, po prawej •K
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.88 g, subtelna patyna
Literatura: Crawford 308/1b

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 257

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  440 zł
5)  420 zł