Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1963

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:53:40
138977
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - United States Note, 5 dolarów, 1963, seria *02903142A, podpisy Granaham i Dillon
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po konserwacji, rzadka seria z gwiazdką
Literatura: Fr. 1536*

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 954

1)  180 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  80 zł
6)  60 zł