Polska, 50 marek, 4.04.1918

Polska, 50 marek, 4.04.1918

Polska, 50 marek, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:49:20
138975
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 50 marek, 4.04.1918, seria F 461916
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, zaokrąglone rogi, po konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Miłczak K6, Ros. 469

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 327

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł