Polska, 100 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:41:00
138970
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.07.1947, seria F 4437022
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: małe złamania i zagniecenia w rogach, lekko zabrudzony papier, po minimalnej konserwacji
Literatura: Lucow 1222a (R4), Miłczak 131b

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 161

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  260 zł
4)  210 zł
5)  180 zł
6)  135 zł
7)  120 zł