wydawnictwa polskie, Jabłoński Tadeusz - Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, Wars..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:30:40
138542
Opis: wydawnictwa polskie, Jabłoński Tadeusz - Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, Warszawa 1967, 340 str., 83 tablice., oprawa kartonowa,
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 766

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł