Niemcy, 50 fenigów, 1941-1942

Niemcy, 50 fenigów, 1941-1942

Niemcy, 50 fenigów, 1941-1942

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 30-03-2017 20:51:20
115084
Opis: Niemcy - Winterhilfswerk des Deutschen Volkes, 50 fenigów, 1941-1942, seria A, numeracja 0531606, wystawione na "Samel Keth, Konst, Zuchendorf Straße 27", ze stemplem "Kreis Litzmannstadt-Land" oraz "Lebensmittelgeschäft Workert Veronika"
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: obcięty róg, ubytki

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 205

1)  12 zł
2)  10 zł
3)  9 zł
4)  8 zł
5)  6 zł