Zakończenie: 23-02-2017 20:30 ÷ 22:48
Polska, Odznaka Pamiątkowa 1 Dywizji Strzelców Wielkopolskich, 1923
137060
odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej kontra, nakr... | III+ |
560 zł szac. 200 zł 1413 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa 4 Dywizji Strzelców i Oddziału Werbunkowo Agitacyjnego, 1919
137066
odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej kontra i num... | II |
540 zł szac. 250 zł 1094 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiatkowa Dywizji Podlaskiej, 1919
137051
odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej kontra, nakr... | III |
370 zł szac. 100 zł 1655 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1920
137068
Bliski Wschód 1944-1945, szczególnie wokół litery O na po... | II |
360 zł szac. 200 zł 481 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), 1921
137056
odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk | III+ |
330 zł szac. 150 zł 939 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Frontu Pomorskiego, 1925
137044
odznaka jednoczęściowa, nakrętka sygnowana A. Nagalski | III |
320 zł szac. 250 zł 1056 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Żołnierska Odznaka Pamiątkowa 6 Pułku Lotniczego - Lwów, 1935
137064
odznaka jednostronna, nienumerowana | II |
300 zł szac. 500 zł 1052 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Odznaka pamiątkowa 2 Dywizji Kawalerii Buńczuk Dywizyjny, 1933
137052
odznaka jednoczęściowa, rocznicowa, na stronie odwrotnej ... | III |
240 zł szac. 150 zł 887 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Dowództwa Wojska Polskiego "Wschód", 1920
137062
odznaka jednostronna, nakrętka niesygnowana | III+ |
230 zł szac. 200 zł 1141 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Ochotniczej Armii J. Hallera, 1920
137050
odznaka jednoczęściowa, nakrętka niesygnowana | II- |
185 zł szac. 100 zł 1442 wyświetleń |
8 | zakończona |