Polska, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), 1921

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:46:20
137056
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka Pamiątkowa I Brygady Wojsk Polskich (Polskiej Siły Zbrojnej), 1921, odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 31 x 28 mm, emalia nieco uszkodzona, rzadka
Literatura: Stela 5.12, Sawicki/Wielechowski s. 646

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 934

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  100 zł
10)  90 zł