Polska, Odznaka Pamiątkowa Ochotniczej Armii J. Hallera, 1920

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:43:20
137050
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka Pamiątkowa Ochotniczej Armii J. Hallera, 1920, odznaka jednoczęściowa, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 35 x 30 mm
Literatura: Stela 16.14.a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1431

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  105 zł
6)  85 zł
7)  70 zł
8)  60 zł