Polska, Odznaka Pamiątkowa 1 Dywizji Strzelców Wielkopolskich, 1923

Monety złote, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne, odznaczenia

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 23-02-2017 22:40:40
137060
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka Pamiątkowa 1 Dywizji Strzelców Wielkopolskich, 1923, odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej kontra, nakrętka niesygnowana z numerem 2511
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 55 x 22 mm, emalia, rzadka
Literatura: Stela 11.1.16

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1399

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  450 zł
6)  440 zł
7)  250 zł
8)  230 zł