Szwecja, 1 daler, 1718

Szwecja, 1 daler, 1718

Szwecja, 1 daler, 1718

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:45:20
202048
Opis: Szwecja - Karol XII 1697-1718, 1 daler, 1718, Sztokholm
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: AAH 221

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 483

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł