Niemcy, 2 marki, 1903 E

Niemcy, 2 marki, 1903 E

Niemcy, 2 marki, 1903 E

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:38:00
202063
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jerzy 1902-1904, 2 marki, 1903 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, uderzenie na rancie widoczne na rewersie na godzinie 1, rzadszy rocznik
Literatura: AKS 178, Jaeger 129

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 193

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  80 zł