Niemcy, talar, 1641

Niemcy, talar, 1641

Niemcy, talar, 1641

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:33:40
202057
Opis: Niemcy - Augsburg- miasto - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1641, Aw: Herb miasta z panoramą w tle, wokoło napisy, Rw: Popiersie cesarza Ferdynanda III w prawo, wokoło napisy
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, moneta wyczyszczona
Literatura: Dav. 5039

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 319

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  700 zł
4)  660 zł
5)  460 zł