Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:32:00
202053
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, patagon, bez daty, Antwerpia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Delmonte 254, Dav. 4432

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 131

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  170 zł
5)  155 zł
6)  150 zł