Polska, trojak z miedzi krajowej, 1786

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 22:04:00
134579
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, trojak z miedzi krajowej, 1786, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger WA.86.2.a (R3), Plage-miedź 270, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 243

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  95 zł