Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:53:40
134485
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1591, Ryga, na awersie LI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Gerbaszewski 4, Iger R.91.1.d

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 268

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  90 zł