Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:43:00
135052
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Olkusz, z napisem POLON na awersie i znakiem menniczym na końcu napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.95.1.c (R1)

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 252

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  155 zł
5)  140 zł