Niemcy, brakteat, ok. 1250-1299

Rozpoczęcie: 27-12-2016 10:00
Zakończenie: 05-01-2017 21:37:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-01-2017 21:37:00
135021
Opis: Niemcy - Anhalt i Górna Saksonia - anonimowa emisja 2. poł. XIII w., brakteat, ok. 1250-1299, Siedzący władca na wprost, trzymający dwa berła, po bokach dwie wieże
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 0.40 g, patyna
Literatura: Berger 1795

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 221